PU ,,Meškiukų” grupės vaikai, lankėsi Karaliaus Mindaugo husarų batalione. Vyko Vėliavos dienos minėjimas. Vaikai susipažino su įvairia karine technika, valgė košės, apžiūrėjo bataliono patalpas.

2023-05-24 d. IU ,,Smagučių“ grupės vaikai viešėjo Lukonių kaime. Dalyvavo edukacijoje ,,Brolių medus“. Bitininkas papasakojo daug įdomybių apie bites, vėliau gamino žvakes iš vaško, jas papuošė bitute, įpakavo. Kiekvienas turės po kvepiančių žvakių porą, kurios kvepia Kalėdom, kaip sakė Simonas. Vaikai vaišinosi įvairių skonių medumi su mėtomis, šokoladu, šaltalankiais, serbentais, riešutais ir t. t. Aplankė angarą, kur pasitiko milžiniška bitė, pamatė avilį, dūmino bičių dūmus, lankėmėsi gamybos ceche, matė kaip auginamos bičių motinėlės, išsukamas medus, gaminami saldainiai. Vaišinomėsi medaus guminukais!

2023-05-11 d. IU „Boružėlių” grupės vaikai aplankė Trakiškių kaimo „Sraigių ūkį”, kur vyko edukacinė veikla. Vaikai ūkyje apžiūrėjo ten augančias sraiges, aptarė kūno dalis, sužinojo apie jų naudą ir žalą, išsiaiškino kuo minta sraigės. Žiūrėjo edukacinį filmuką apie jų auginimą ir priežiūrą. Išvykos organizatorė IU mokytoja Inga Abduveleva.

2023 m. gegužės 9 d. IU „Smagučių“ grupės vaikai dalyvavo Panevėžio kraštotyros muziejaus etnokultūros edukacinėje programoje apie lietuvių liaudies instrumentus „Nuo piemenėlio iki muzikontėlio“. Muziejaus etnologė Lina Vilienė vaikams papasakojo, apie tai, kaip senovėje norėdamas groti, žmogus kūrė muzikos instrumentus iš paprasčiausio šiaudo, plunksnos, kelmo ar lentos, garsais norėjo ne tik pamėgdžioti gamtą, bet ir perduoti žinią, susisiekti su anapusiniu protėvių pasauliu, išreikšti liūdesį, džiaugsmą, linksmintis ir kitus palinksminti. Edukacinėje programoje vaikai susipažino su įvairiais lietuvių liaudies instrumentais, juos išbandė. Klausydami įvairių instrumentų patyrė, kaip gimsta garsas.

2023-05-02 d. PU ,,Meškiukų” grupės vaikai lankėsi Nausodės žirgyne.

2023-04-21 d. lopšelio-darželio „Žibutė“ „Nykštukų“ grupės vaikai vyko į lopšelį-darželį „Pušynėlis“ ir žiūrėjo lopšelio-darželio „Pušynėlis“ vaikų spektaklį „Bitutės Zuzės nuotykiai“. Šis spektaklis – dovana „Nykštukų“ grupės vaikams už Teatro savaitėje įspūdingą pasidorymą bei gautą „Žibutės teatro“ lauretų gairelę 2023. Dėkojame lopšelio-darželio „Pušynėlis“ mokytojams, ugdytiniams, vadovams už bendrystę.

2023-04-05 d. IU „Smagučių“ grupės vaikai apsilankė įmonėje ,,T-taškas”. Vaikučius maloniai priėmė įmonės direktorius, apžiūrėjome prekių sandėlį, vadovo, darbuotojų kabinetus. Vaikai pamatė, kaip remontuojamos mašinos. Sulaukėme ir dovanų – mandalų knygelių, skrebinimo knygelių, blonknotų, markerių, spalvotų tušinukų. Nelikome skolingi ir mes – padovanojome visiems po velykinį sveikinimą. Smagu turėti tokius malonius kaimynus!

2023-04-05 d. IU „Boružėlių“ grupės vaikai apsilankė Panevėžio m. „Šiaurinėje“ bibliotekoje, kur vyko edukacinė veikla „Rieda margutis“ klausė sekamos pasakos „Velykų strbuklas“, aptarė margučių raštų, spalvų reikšmes, ieškojo kiaušinių trafaretų, juos margino, žaidė velykinius žaidimus.

IU „Boružėlių“ grupė vaikų išvyka į Šiaurinę biblioteką, kur vyko edukacinė veikla „40-ties paukščių diena“.