2024-02-28 IU „Boružėlių” grupės vaikų STEAM veikla „Picerija”. Vaikai gamino pinigus, skaičiavo, „kepė” picas. Mokėsi užsisakyti, susimokėti, nusipirkti.

2024-02-27 IU „Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM veikla su spalvomis, plastilinu ir pagaliukais. Vaikai vėrė makaronus ant pagaliukų, kaišiojo spalvotus pagaliukus į paruoštas popierinio ritinėlio skylutes.

2023 02 20 IU „Meškiukų“ grupės vaikų STEAM veikla pastatyti kėdutę. Vaikai iš įvairių priemonių konstrvo kėdutę, kuria pratestavo žaisliukų pagalba.

2024-02-12 Ankstyvojo amžiaus “Zuikio Bumbulio” grupės vaikų STEAM veikla “Širdelė Lietuvai”. Vaikai klijavo, aplikavo širdelę siūlais: geltona, žalia, raudona.

2024-02-07 IU „Zuikio Bumbulio“ grupės vaikų STEAM veikla „Trys spalvos“, dėjo, skirstė kamuoliukus pagal spalvas į tos pačios spalvos skylutes.

2024-02-06 d. ,,Boružėlių“ ir ,,Smagučių“ vaikai vykdė STEAM veiklą ,,Dariaus ir Girėno skrydis per Atlantą“. Sužinoję Dariaus ir Girėno žygdarbį lankstė lėktuvėlius, juos margino, skraidino, o atstumą matavo sąlyginiais vienetais, lygino nuskristą atstumą.

2024-02-06 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko STEAM veiklą Gedimino pilis. Vaikai dažė trispalvės spalvomis tualetinio popieriaus rulonėlius, juos klijavo, statė pilį. Kirpo vėliavą, langus ir duris. Džiaugėsi gautu rezultatu ir pasipuošė grupę.

2024-02-06 „Lašelių“ grupės vaikų Steam veikla „Snaigė“. Tepė klijus, plėšė popierių, klijavo, o vėliau nudažė.

„Lašelių“ grupės STEAM veikla „Senis besmegenis stiklainyje“

Gamtos būrelio STEAM veikla „Žvakė iš bulvės“

2024-02-05 d. IU „Boružėlių” grupės vaikai susipažino su gaubliu- Žemės modeliu, išsiaiškino kas jame vaizduojama. Aptarė Žemėje gyvenančius gyvūnus, juos lygino, matavo, nusakė skirtumus ir panašumus, gyvenimo būdą, išvaizdą, grupavo, klasifikavo, piešė, kopijavo gyvūnų pavadinimų raides, atliko STEAM veiklas, ieškojo informacijos emciklopedijose. Gamino „gyvatėlę”, skaičiavo kiek iš lapo išėjo kūnelio dalių, lygino kieno ilgiausia ir samprotavo nuo ko tai priklausė.
2024-01-31 d. IU „Zuikio Bumbulio“ grupės vaikų STEAM veikla „Sniego senis“ iš antrinių žaliavų.
2024-01-30 d. Priešmokyklinio amžiaus grupės ,,Smagučių“ ugdytinė Katalėja Ilgavižiūtė pasiūlė grupės draugams atlikti eksperimentą ,,Šėlstanti pūga“. Eksperimentuo reikėjo aliejaus, vandens, šnypščiančių vitamino tablečių, dažų, telefono žibintuvėlio. Viską sumaišius, vaikai stebėjo, kaip maišėsi, kito spalvos, formos.Vaikai ne tik grožėjosi ,,Šėlstančia pūga“, bet ir padarė išvadą, kad aliejus vandenyje neištirpsta, nes yra lengvesnis, o šnypščiančios tabletės išjudina spalvotą mišinį. Vaikai dėkingi Katalėjos pasiūlyta idėja.
2024-01-30 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko eksperimentą, kaip pripūsti balioną sodos ir acto pagalba. Į 3 plastikinius buteliukus pripylėm vienodą kiekį acto. Tada į kiekvieną balioną įstatėme piltuvėlį ir pylėme skirtingą kiekį sodos: į pirmą balioną- vieną šaukštelį sodos, į kitą- du, o į trečią- tris. Balionus užmovėme ant buteliukų ir pakėlę supylėme sudą į buteliukus su actu. Reakcijos metu sodos ir acto garai pripūtė balionus, tačiau skirtingo dydžio- ten, kur buvo sodos mažiausiai, balionas prisipūtė nedidelis. Didžiausias balionas prisipūtė, kur buvo įpilta trys šaukšteliai sodos.
2024-01-30 d. nutirpo sniegas, o mažieji „Lašelių“ grupės vaikai dar labai norėtų juo pasidžiaugti. Todėl šiandien STEAM veikloje atrado skutimosi putas. Vieni bijojo, kiti įtariai žiūrėjo, o dar kiti nepabūgo ir patys paliesti, pačiupinėti.
2024-01-25 IU „Zuikio Bumbulio“ grupės vaikučių STEAM veikla „Kas slepiasi?“.  Vaikai pylė, kasė, ieškojo kas slepiasi tarp manų kruopų.
2024-01-23 PU „Smagučių” grupės vaikai atliko STEAM veiklą, tapydami ant popieriaus lapo su skutimosi putomis ir dažais. Darbai pradžiugino pačius vaikus.
2024-01-23 „Meškiukų“ grupės vaikai atliko STEAM veiklą. Slėpė ir ieškojo daiktų vietos. Kiekvienas pasirinko po keletą daiktų ir juos išdėliojo ant stalo, apibarstė miltais. Tada daiktus atsargiai nuėmus ir nupurčiusius nuo jų miltus bandė atspėti, kur kurio daikto vieta. Vėliau piešė ant stalo pirštais. Aiškinosi, sniego ir miltų panašumus bei skirtumus.
2024-01-23 IU „Boružėlių” grupės vaikai atliko STEAM veiklą, iš taukų ir sėklyčių gamino paukšteliams skanėstus- „Paukštelių pyragėlius”.
2024-01-23 IU „Lašelių“ grupės vaikai atlikdami STEAM veiklą lavino akies ir rankos koordinaciją. Dirbo susikaupę, atidžiai.
2024-01-22 IU „Boružėlių” grupės vaikai atliko STEAM veiklą-„Atrask ir palygink žvėrelio šešėlį, pėdsaką”, kopijavo, piešė miško žvėrelių pavadinimų raides.
2024-01-17 d. PU „Smagučių” grupės vaikai atliko STEAM veiklą „Kaip sniegas nuspalvina popierių”. Vaikai plėšė krepinį popierių, dėjo jį ant balto popieriaus, bėrė sniegą, stebėjo jį tirpstantį ir nudažantį popierių, džiaugėsi rezultatais. Lauke stebėjo sniegą iš arti, jo tirpimo laiką, tapė snaiges.
2024-01-17 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Žiemos žvaigždelė“. Medinį pagaliuką laužė per pusę, stengėsi, kad jis nesulūžtų, o tik perlūžtų per pusę. Todėl pirmiausia vaikai mokėsi teisingai suglausti nykščius ir atsargiai laužti pagaliuką. Tai jiems buvo iššūkis, nes daugelis pagaliukų vis perlūždavo. Po to perlaužtus pagaliukus glaudė vieną prie kito, sudėdami žvaigždutę. Į žvaigždutės vidurį pipete lašino pasirinktos spalvos vandenį ir stebėjo, kaip iš vidurio žvaigždutės pagaliukai plečiasi, o galiukai susijungia, žvaigždutė juda. Padarėm išvadą, kad tai vyksta, kai vanduo sudrėkina medinį pagaliuką. Vėliau vaikai dar papuošė savo žvaigždutes spalvotais blizgučiais ir išnešėm jas į lauką, kad sušaltų. Atsikėlę iš pietų miego vaikai apžiūrėjo, kaip sušalo į ledą jų darbai, pajuto, kad ledas šilumoje greitai tirpsta ir varva per rankas,  džiaugėsi savo ledinėmis blizgančiomis žvaigždutėmis, stebėdami jas ant šviesos stalo.
2024-01-16 d. IU „Boružėlių” grupės vaikai atliko STEAM veiklą „Nudažyk putas”. Ant putų su pipete lažino dažus, stebėjo, kaip nusidažo putos, džiaugėsi gautu rezultatu. 
2024-01-16 d. STEAM veikla „Lašelių“ grupėje. Vaikai pagamino besmegenius; vieną iš vatos, kitą iš sniego, vienas tikras, kitas netikras. Kad sužinotų kuris tikras, besmegenių stiklainiukus sudėjo į šiltą vandenį ir stebėjo, kurio besmegenio vidaus turinys pasikeis. Ištirpus sniegui, vaikai suprato, kad tikras besmegenis ištirpo, nes jis iš sniego, o netikras liko toks pat, nes vata netirpsta.
,,Smagučių” grupės vaikai atliko STEAM veiklą ,,Kas sunkesnis: vanduo ar sniegas?”. Nuomonių buvo visokių- vieni manė, kad sunkesnis sniegas, kiti – vanduo. Atlikę eksperimentą įsitikino, kad sunkesnis yra vanduo.
2023 01 16 IU ,,Meškiukų” grupės STEAM veikla ,,Snaigė”. Tikslas: iš keturių popieriaus juostelių sukonstruoti snaigę. Iškirpti keturias juosteles, perlenkti per pusę, pažymėtą juostelės centrą patepti klijais ir suklijuoti juosteles.
2024-01-11 IU ,,Meškiukų“ grupės vaikų STEAM veikla ,,Tirpstantys ledukai“. Vaikai stebėjo ir išsiaiškino, kada greičiau ištirpo ledukai, ar naturaliai, gal pabarščius druską, o gal vandenyje.
2024-01-10 IU „Zuikio Bumbulio“ grupės vaikų STEAM veikla „Didelis-mažas“. Ugdytiniai konstravo iš didelių ir mažų kaladžių bokštus. Lygindami statinius, susipažino su sąvokomis didelis-mažas.
2024-01-09 IU „Lašelių“ grupės vaikai atliko STEAM veiklą, tyrinėjo sniegą: apžiūrėjo, lietė, įvardino, kad jis baltas ir šaltas, pabandė delnuose jį suspausti ir pamatė, kad sniegas ištirpo. Kad rankos nešaltų, vaikai šaukštais dėjo sniegą į dėžutes, jį suplojo, vėliau lašindami pipetėmis spalvotą vandenį, stebėjo, kaip baltas sniegas keičia spalvą. Bandė iš sniego pastatyti bokštą. Vėliau pilną sniego dėžutę uždarė dangčiu ir pastatė ant palangės, o spalvotą sniegą išnešė į kiemą.
2024-01-09 IU „Boružėlių“ grupės atliko STEAM veiklą, gamino dirbtinį sniegą iš skutimosi putų ir krakmolo, lipdė sniego senius.
2024-01-08 IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko STEAM veiklą „Pasidaryk eglutę pats“. Vaikai karpė, klijavo, kūrė, džiaugėsi galutiniu rezultatu.
2024-01-08 IU „Boružėlių“ grupės vaikai atliko STEAM užduotį – iššūkį „Ar galima pastatyti sniego senį grupėje“. Vaikams pavyko.
2024-01-05 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų bei pedagogų kūrybiniame STEAM projekte „Snaigė – žiemos karalienė“. Su lipalo klijais nupiešė snaigę, ją apibarstė druska ir lašino pipete mėlynai dažytą vandenį bei stebėjo, kaip vanduo įsigeria į druską, išryškindamas nupieštos snaigės kontūrus.
2024-01-05 d. IU „Zuikio Bumbulio“grupės vaikų STEAM veikla „Ledo ir vandens iššūkis“. Mažieji tyrinėjo ledo, vandens savybes: šlapias, sausas, kietas, tirpsta. Pilstė vandenį iš mažo indo į didesnį, tyrinėjo, stebėjo, kaip tirpsta ledas, prausė ir šluostė žaisliukus.
2024-01-03 d. STEAM veikla „Lašelių“ grupėje. Vaikai tyrinėja aplinką pojūčiais, šaukštais, pipete pripildo talpas vandeniu , išneša į kiemą. Kitą dieną pastebi, atranda sušalusį vandenį i ledą. Susipažįsta su skystą ir kietą pavidalą įgaunančiu vandeniu. 

2024-01-02 d. IU „Meškiukų“ grupės vaikai Naujus metus pradeda STEAM bandymais. Padarė sniegą, kirpo snaiges, sudėjo į stiklainį, pripylė vandens. Gavosi puikus rezultatas.

„STEAM kambarys“

2023-12-20 d. PU „Smagučių“ grupės vaikų STEAM veikla „Rogės“, „Dviratis“, kurie sukurti iš plastikinių šiaudelių.

 

2023-12-20 d. įstaiga dalyvavo Panevėžio švietimo skyriaus organizuotoje akcijoje – miestelis iš „Lego“, kuriam namą iš „lego“ sukūrė PU „Smagučių“ grupės vaikai. Akcija vyko Panevėžio kultūros centre, kur įžiebtas iš „Lego“ konstruktorių pastatytas Kalėdų miestelis. Akcijos pristatyme dalyvavo PU „Smagučių“ grupės ugdytiniai Simonas Šukys ir Nojus Žėkas. Vaikai domėjosi sukurto miestelio pastatais, gavo dovanų „lego“ konstruktorių. Akcija suorganizuota Panevėžio miesto ikimokyklinių įstaigų ugdytiniams STEAM inžinerijos sričiai ugdyti.

2023-12-20 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko STEAM eksperimentą „Ledo gėlės“. Su ilgu, plonu ir storu trumpu šiaudeliais pūtė dažų lašą, ji išskaidydami į visas puses, kurdami snaiges. Sužinojo ir įtvirtino sąvokas siauras ir platus šiaudelis, pastebėjo, kad per siaurą ir ilgą šiaudelį sunkiau pūsti, o per trumpą ir platų lengviau, atrado, kad, norint išjudinti baltų dažų lašą, reikia jį labiau sušlapinti. Kai kuriems vaikams nepavyko iš lašo padaryti snaigę, nes teptuku iš karto pridėjo daug taškų, kurie greitai išdžiuvo. padarė išvadą, kad reikia uždėti vieną šlapią tašką ir tada į jį pūsti.

2023-12-19 d. IU ,,Meškiukų“ grupės STEAM veikla ,,Eglutė“. Grupės vaikai kalbėjo apie artėjančias šventes ir eglutę. Išsiaiskino, kad ji panaši į trikampį. Vėliau vaikai sudėliojo eglutę mažėjančia tvarka ir eglutės dalis suklijavo.

2023-12-19 d. IU „Boružėlių” grupės vaikų STEAM veikla. Vaikai gamino meduolinį kalėdinį traukinį. Apžiūrėjo, aptarė produktus, instrukciją, gamino glajų (detalėms sutvirtinti), skaičiavo kiaušinius, bėrė cukrų, plakė kiaušinių baltymus, tikrino jos standumą. Išbandė mechaninį ir rankinį plakimo būdą. Traukinį puošė saldainiukais, meduoliukais. Veiklą pasiūlė, suorganizavo ir pravedė Ajaus S. mama.

2023-12-15 d. Panevėžio lopšelio-darželio „Žibutė“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Lašinienė dalyvavo konkurse „Science on Stage 2023 Lithuania“ II ture, kuris vyko Vilniuje, Nacionalinėje švietimo agentūroje. Mokytoja pristatė stendinį pranešimą-plakatą „STEM ugdymas ir technologijos – Šviečiantis miestas“, kurį vertino 4 komisijos nariai. Antrame ture laimėjome 5 vietą iš 25 dalyvių. Dovanų gavome mikroskopą, nutrinamą pasaulio žemėlapį.

2023-12-15 d. IU „Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM veikla. Mažieji kepė kalėdinius sausainius. Vaikai kočiojo tešlą, spaudė formeles, ragavo iškeptus sausainius, vaišins tėvelius.

2023-12-14 IU „Boružėlių” grupės vaikų STEAM veikla. Vaikai iš vilnos ir putplasčio kamuoliukų gamino kalėdinius žaisliukus.

2023-12-14 d. IU ,,Meškiukų” grupės STEAM veikla ,,Imbieriniai sausainiai”. Vaikai kočiojo tešlą, formavo ir puošė.

2023-12-14 d. IU „Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM veikla. Vaikai tyrinėjo sniegą, jo savybes. Ugdytiniai kasė sniegą kastuvėliais, jį lietė, margino dažais. Kaupė sensorinę patirtį: šiltas-šaltas.

2023-12-14 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai STEAM eksperimentiniu būdu kūrė Kalėdines eglutes iš putplasčio granulių, vėrė ant iešmelio, vėliau jas lipino tarpusavyje, pamirkydami į šlapią kempinėlę. Iš savo sukurtų eglučių sukomponavo apsnigtų eglučių mišką.

2023-12-12 d. IU “Boružėlių” gr. vaikų STEAM veikla. Vaikai kepė kalėdinius sausainius, minkė, kočiojo tešką, spaudė formeles, puošė.

2023-12-12 d. IU „Meškiukų“ grupės vaikai kūrė „Sniego Senius“ tradiciniu būdu ir iš netradicinių priemonių.

2023-12-12 d. IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Sniego senis“. Su sniego formelėmis lipdė sniego kamuolius, juos dėjo vieną ant kito, skaičiavo, kiek kamuoliukų galima uždėti, kad sniego senis nesugriūtų. Suskaičiavo iki 5 kamuoliukų. Dedant šeštą kamuoliuką, sniego senis sugriuvo. Padarė išvadą, kad, kuo daugiau kamuoliukų, tuo sunkiau juos sustatyti aukštyn. Vaikai pastebėjo, kad vakar sniegas dar nelipo, o šiandien jis lipnus.

2023-12-12 IU  „Lašelių“ grupės vaikai atliko Steam veiklą „Pajusk pirštukais“. Vaikai pirštą merkė į dažus, puošė eglutę.

IU „Boružėlių” grupės vaikų projektinė STEAM veikla „Kur slepiasi raidės”. Vaikai susipažino su raidėmis, vartė knygas, ieškojo pasislėpusių raidžių, piešė, rašė savo ir draugų vardus. Gamino, kūrė raides, jas margino. Kodavo savo vardą.

2023-12-06 IU „Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM veikla. Vaikai konstravo sniego senį iš antrinių žaliavų, žaidė žaidimą smulkiosios motorikos lavinimui(si) „Snaigė“.

Steam projektas „Šviečiantis miestas“

Panevėžio lopšelio-darželio „Žibutė“ PU „Smagučių“ grupės ugdytiniai dalyvauja Lietuvos nacionaliniam “Science on stage Lithuania 2023” STEAM konkurse. Dalinamės nuotraukomis, ugdytinių sukurtu elektrifikuotu miestu. Miestą sukurti padėjo ir vaikus konkursui parengė PU mokytojos metodininkės Jolanta Lašinienė, Daiva Galvonienė bei mokytojų padėjėja Rita Bistrienė.

„The school’s experience in cooperation with city companies“

„STEAM evening for parents“

„STEM veiklos Panevėžio „Robolabas“ centre“

„Bendradarbiavimas su įmonėmis“

Panevėžys, preschool „Žibutė“ STEAM strategy

Republican scientific-practical conference

The little agronomists

„Ambulance in our school“

Ką slepia sniegas? (What is the snow hiding?)

2023-06-02 „STEAM veiklos tėvams“

Ilgalaikis lopšelio-darželio „Žibutė“ projektas „Mažieji agronomai“

STEAM veikla „Susipažįstame su greitąja pagalba“

2023-09-12 „Lašelių“ grupės vaikai statė iš kaladžių didelius ir mažus namus šuniukams

IU „Nykštukų“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Plaukia – skęsta“. Tyrinėjo įvairius smulkius daiktus (giles, riešutus, plunksnas, makaronus, stiklo kamuoliukus, akmenukus) per lupą, jautė, „svėrė“ rankytėmis, kuris sunkus, kuris lengvas. Vėliau pasirinktus daiktus nešė į indą su vandeniu, metė ir stebėjo, kurie daiktai paskęsta, kurie plūduriuoja paviršiuje. Sprendė, kodėl? Benas Č. padarė išvadą, kad plunksna nenuskendo todėl, kad „ji yra didelė ir su plaukais“. Roneta pastebėjo, kad akmenukai ir stikliniai karoliukai „vienodo sunkumo, todėl nukrito ant dugno“. Austėja iškėlė problemą, kodėl riešutai nuskendo, o gilės plūduriuoja, nors jie ir panašiai atrodo? Vėliau vaikai maišė vandens induose daiktus, stebėjo, kurie pakyla į paviršių ir vėl nusėda, kurie plūduriuoja. Sėmė šaukštais po vieną daiktą iš vandens indų į savo dubenėlius, Markas M. pastebėjo, kad lengvus daiktus pagauti vandeny yra sunkiau, nei sunkius.

„Meškiukų“ grupės inžinierinė STEAM veikla „Pastatyk tiltą iš juostelės ir kamštelių“

„Boružėlių“ grupės vaikai išbandė STEAM priemones lauko klasėje

2023-06-02 įstaigos darbuotojai tėvams pristatė STEAM eksperimentus ir veiklas, pritaikomas vaikų ugdymui(si) buityje „Skrydis į žvaigždes“ (IU mokytojos Edita Lasienė, Inga Abduveleva); „Skambantis vanduo“ (meninio ugdymo mokytoja Daiva Andriūnienė); „Kūriu animaciją“ (IU mokytoja Jolanta Lašinienė); „Kepu kepu“ (vaikų maitinimo ir higienos administratorė Aldona Grigaliūnienė); „Riedantys laivas“ (IU mokytoja Inga Zelionkienė); „Plauk, laiveli, pučiamas vėjo“, „Linksmasis veidukas“ (logopėdė Simona Černiauskienė); „Gėlėta staltiesė“ (IU mokytoja Aušra Žaromskienė); „Sveikatos lėkštė“ (virėja Sigutė Kaupelienė); „Karštas paveikslas“ (PU mokytoja Sandra Belazaravičienė).

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ STEAM PROJEKTO „KURIU STALO ŽAIDIMĄ“ NUOSTATAI

Respublikinė mokslinė-praktinė konferencija „Šiuolaikinio ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaiko ugdymo(si) iššūkiai V“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Veidrodžiai“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Padaryk vaivorykštę su skittles saldainiukais“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Pastatyk, kuo aukštesnį statinį iš popierinių puodelių“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Sniegas lauke ir viduje“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Spalvoti rutuliukai“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Šlapios spalvos“

„Zuikio Bumbulio“ grupės STEAM „Veidrodis ir spalvos“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Vandenynų gelmėse“ (2023 m. 4 mėn.)

„Boružėlių“ grupės STEAM „Trispalvis bokštas“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Lapės laiptai pas varną“ (2021 m. 12 mėn.)

„Boružėlių“ grupės STEAM „Šviesos kibirėlis“ (2021 m. 11 mėn.)

„Boružėlių“ grupės STEAM „Obuolio sverimas“ (2021 m. 10 mėn.)

„Boružėlių“ grupės STEAM „Bokštas ir obuolys“ (2021 m. 10 mėn.)

„Boružėlių“ grupės STEAM „Kas atsitiks įmerkus servetėles su nupiešta saulutę ir debesėlių į vandenį?“ 

„Boružėlių“ grupės STEAM „Atrask sagutę“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Balutės“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Kas atsitiks, kai sniegą atnešime į šiltą grupę“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Mano bokštas“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Margas paukštelis“

„Boružėlių“ grupės STEAM „Muilo ir vandens draugystė“

„Lašelių“ grups STEAM „Tiltas gyvūnams“

„Lašelių“ grupės STEAM „Rankos ir pėdos atspaudai“ (2021 m. 12 mėn.)

„Lašelių“ grupės STEAM „Skęsta ar plaukia“ (2021 m. 10 mėn.)

„Lašelių“ grupės STEAM „Dirbtinis sniegas“

„Lašelių“ grupės STEAM „Ledukas šaltukas“

„Lašelių“ grupės STEAM „Pastatyk bokštą aukštesnį už save, kad jis nenugriūtų“

„Lašelių“ grupės STEAM „Piešti ant lentos, kai nėra kreidos“

„Lašelių“ grupės STEAM „Spalvotas vandenukas“

„Lašelių“ grupės STEAM „Spalvų lietus“

„Lašelių“ grupės STEAM „Švarus vanduo gerti“

„Smagučių“ grupės STEAM „Kai gyveno Dinozaurai“ (2023 m.)

„Smagučių“ grupės STEAM „Smegenys ir neuronai“

„Smagučių“ grupės STEAM „Ką slepia sniegas“ (2023 m.)

„Smagučių“ grupės STEAM „Vandens gavyba“

„Smagučių“ grupės STEAM „Atšvaitai“ (2021 m. 12 mėn.)

„Smagučių“ grupės STEAM „Kaip atsiranda balos?“

„Smagučių grupės STEAM „„Smagučių“ ledo kubeliai“

„Smagučių“ grupės STEAM „Kas nutiks akriliniams dažams, kai sumaišys keletas spalvų?“

„Smagučių“ grupės STEAM „Vandens kitimo būsenos“

„Smagučių“ grupės STEAM „Kaip atsiranda pieno produktai?“

„Smagučių“ grupės STEAM „Su sniegu“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Žvakių gamyba“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Šamoto angelas“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Kėdė“

„Meškiukų“  grupės STEAM „Šviesos spindulys“ (2021 m. 11 mėn.)

„Meškiukų“  grupės STEAM„Žolių šaknų ilgis“ (2021 m. 10 mėn.)

„Meškiukų“ grupės STEAM „Kur dingo moneta?“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Ledo tyrinėjimas“ 

„Meškiukų“ grupės STEAM „Namo statyba“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Pastatyk aukštą namą iš dėžių“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Pastatyk labirintą ar takelį, kad pučiant prariedėtų kamuoliukas“

„Meškiukų“ grupės STEAM „Sniego formos“

„Nykštukų“ grupės STEAM „Apelsinų sultys“ (2023 m. vasaris)

„Nykštukų“ grupės STEAM „Vandens lašiukai“ (2023 m. vasaris)

„Nykštukų“ grupės STEAM „Medžio atspaudai“ (2021 m. 12 mėn.)

„Nykštukų“ grupės STEAM „Rudens gėrybių svėrimas“

„Nykštukų“ grupės STEAM „Kur pradingo spalvos“ 

„Nykštukų“ grupės STEAM „Ledas“

„Nykštukų“ grupės STEAM „Miško žvėrys“

„Nykštukų“ grupės STEAM „Pagamink lesalą paukšteliui, kad nesuledėtų“

„Nykštukų“ grupės STEAM „Pastatyk tvirtus ledo rūmus“

„Nykštukų“ grupės STEAM „Piešimas magnetu. Magneto traukos jėga“ 

„Nykštukų“ grupės STEAM „Spalvos ir atspalviai“

Logopedo STEAM „Namas iš geometrinių figūrų“ (2021 m. 12 mėn.)

Logopedo STEAM „Žodeliai“ (2021 m. 10 mėn.)

Logopedo STEAM „Ar stiprus mano namas“

Logopedo STEAM „Pastatyk tvirtą namą, kad atlaikytų oro gūsį pagal pasaką „Trys paršiukai““

Logopedo STEAM „Pirštinės putimas“

Logopedo STEAM „Spalvota raidė“ 

Meninio ugdymo mokytojos STEAM su „Nykštukų“ grupės ugdytiniais „Garsai tamsoje“ (2021 m. 12 mėn.)

Meninio ugdymo mokytojos STEAM su „Meškiukų“ grupės ugdytiniais „Vandens muzika“

Meninio ugdymo mokytojos STEAM su „Smagučių“ grupės ugdytiniais „Skambantis pasaulis“